Kabelka pudrová

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Hledáte kabelku, která bude dost velká na to, aby se vám do ní vešel mobil i s peněženkou (a s trochou štěstí i lahev s vodou)? Ale aby nebyla velká až moc? V tom případě vám představujeme naši malou crossbody kabelku, kterou můžete hodit na rameno a vyrazit s ní kamkoliv.

Dostupnost Do 21 dnů
Běžná cena 1 100 Kč
Ušetříte 220 Kč (–20 %)
880 Kč    
Kód produktu 228
Kategorie KABELKY MALÉ
 

Každá žena by měla mít hned několik kabelek. Jednu takovou, aby v ní mohla nosit nejen věci své, ale i svého partnera (který se vás pár minut předtím zeptá, proč s sebou taháte tak velkou tašku, když je to zbytečné), druhou tak malou, že s ní může vyrazit maximálně na ples, ale zato dobře vypadá – no a potom takovou, do které hodíte mobil, peněženku a klíče a může vyrazit. A kam? No přeci kamkoliv!

Naše elegantní kabelka na zapínání je kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Volba barvy a vzoru je jen na vás, proto si můžete pořídit kabelku, která vás bude doprovázet kdykoliv – a kamkoliv. Díky odnímatelnému posuvnému řemínku můžete nosit kabelku i přes rameno a dotáhnout s ní k dokonalosti každý váš outfit. Vyrazte s ní do města, do parku, ale klidně i do kina nebo do divadla. Parádu uděláte všude.

Kabelky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Materiál:

Naše kabelka na zapínání je vyrobena z koženky, vnitřní část je z bavlny.

Jak o kabelku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o kabelku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit dlouhá léta. Pokud se vaše kabelka ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry kabelky:

28 cm × 20 cm × 4 cm

Upozornění: 

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.